Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu


Klienti zdravotních pojišťoven

Naše zdravotnické zařízení zajišťuje ambulantní léčebnou rehabilitaci, která je plně hrazená zdravotními pojišťovnami dle indikace lékaře. Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven působících v České republice.

K terapii přijímáme pacienty s poukazy na ošetření, které je třeba uplatnit do 7 pracovních dnů od vystavení lékařem. Objednáváme pouze osobně na naší adrese Nerudova 1668, Pardubice každý všední den od 7:00 do 19:00. Přineste s sebou platný poukaz na ošetření. Na terapii jsou pacienti objednáváni na konkrétní datum i hodinu, kterou se snažíme dodržet.

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven:

                  

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO KLIENTY / ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mám přijít na terapii, i když onemocním?

Ne. Pokud onemocníte, zavolejte nám co nejdříve a z terapie se omluvte. S akutní formou nemoci nesmí být organismus vystaven zvýšené zátěži.

Co když se na terapii nemohu dostavit?

Zavolejte nám co nejdříve. Všichni naši klienti mají rezervovaný přesný čas terapie u konkrétního terapeuta a pouze v případě, že se nám ozvete s dostatečným předstihem, jsme schopni vašemu terapeutovi zajistit náhradního klienta (náhradním klientem můžete být přístě i Vy!). 
Z tohoto důvodu nahrazujeme pouze terapie omluvené minimálně 24 hodin předem. Pokud se na terapii bez předchozí omluvy opakovaně nedostavíte, budeme nuceni uvolnit vaše termíny jinému klientovi.

Co si mám vzít s sebou..?

- spodní prádlo, ve kterém se při fyzioterapii budete cítit pohodlně (obvykle se cvičí jen ve spodním prádle, aby terapeut viděl, jak tělo reaguje)
- ručník či osušku

Mám se před terapií osprchovat?

Ano, terapie pak bude příjemnější pro vás i vašeho fyzioterapeuta. 

Mohu v prostorech zdravotnického zařízení kouřit?

Ne. Zároveň vás prosíme, abyste se vyvarovali kouření i bezprostředně před vaší terapií.

Kdy mám přijít na fyzikální terapii?

Na léčbu fyzikální terapií se můžete dostavit kdykoliv mezi 7:00 a 15:00. Pořadí klientů určuje obsluhující specialista.

Jak dlouho bude má terapie trvat?

Skladbu vaší terapie určuje fyzioterapeut tak, aby co nejefektivněji působila pro daný pohybový problém. Délka terapie obsahuje dobu nutnou pro vyšetření a terapii, ale i čas pro odložení/oblečení oděvu a zápis vaší zdravotní dokumentace do počítače.

Proč se mě fyzioterapeut dotýká? 

Fyzioterapeut klienta drží při vyšetřování, zkoušení svalové síly, zjišťování rozsahu pohyblivosti a přítomnosti svalových spasmů, při léčbě a výuce, při instruktáži a zaujímání pozice, usnadňování pohybu. Při některých výkonech dochází k úzkému fyzickému kontaktu. Co vás čeká, vám bude vaším fyzioterapeutem předem vysvětleno. Pokud i tak máte jakékoli otázky, ptejte se, je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře.